Bizimle iletişim kur
James Yang

Telefon numarası : +8618629639278

Naber : +8618629639278

Üretim hattı
  • Equipment 1
  • Equipment 2
  • Equipment 3
  • Equipment 4
  • Equipment 5

Üretim üssümüz Xi'an Bilim ve Teknoloji Kurumsal Hızlandırıcı Bölgesi B'de bulunmaktadır. 10,000 ile

-sınıf arıtma temiz atölyeler ve doğal bitki özü, gıda uluslararası standart üretim hatları

malzemeler tozu ve kozmetik ham tozu.

OEM / ODM

Global müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için müşterilerimizin üretim maliyetlerinden tasarruf etmelerine ve geliştirme süresinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Müşteri örneklerine, spesifikasyonlara, pazar gereksinimlerine, paketleme gereksinimlerine vb. göre özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.

 

Hammadde seçiminden bitmiş ürünlerin üretimine kadar, sıkı kalite kontrol gerçekleştiriyor ve size en katı gerekliliklere uygun olarak en uluslararası standartları sunuyoruz.

Ar-Ge

Merkezimiz Xi'an Yüksek Teknoloji Sanayi Geliştirme Bölgesi'nde yer almaktadır, 200'den fazla çalışanı ve 100'den fazla ürün çeşidi vardır.
Ürünler ilaç, gıda, kozmetik ve diğer endüstrileri kapsamaktadır.
Ayrıca, firmamız 6 takım sıvı kromatografı, 2 takım gaz kromatografı, 2 takım ultraviyole algılama cihazı, 3 takım otomatik nem algılama cihazı, ışınlama kalıntısı PPSL algılama cihazı, İsviçre'den ithal edilen TLC-tarama (HPTLC) ve bir profesyonel mikroorganizma kontrol algılama sistemi.

Şirketimiz ulusal inovasyon ve teşvik politikalarına aktif olarak cevap vermiş, Ar-Ge çalışmalarına katılmış ve il ileri birim olarak ödüllendirilmiştir.ve uluslararası ekonomiye katıldı ve iç üretime yönelik bir işletmeden uluslararası bir kredi endüstrisi ve ticaret entegre işletmesine dönüştü.