Bizimle iletişim kur
James Yang

Telefon numarası : +8618629639278

Naber : +8618629639278

Olgunlaşan karpuz enjeksiyonları karpuz nasıl belirlenir

June 21, 2021

Karpuz yaz mevsiminin meyvesidir ve bazı kara yürekli tüccarlar, olgunlaşmamış karpuzu tatlandırmak için yasak gıda katkı maddeleri, siklamat ve karmin kullanırlar."Enjeksiyon karpuz" karşısında, nasıl belirlenir, "karpuz" satın almaktan kaçının?

hakkında en son şirket haberleri Olgunlaşan karpuz enjeksiyonları karpuz nasıl belirlenir  0

Karpuz enjeksiyonunu belirleme yöntemi:
1, yeşil ve sarı çizgili üniforma üzerinde kabuk, Guarang'dan sonra özellikle parlak kesilmiş, ancak tohumlar beyazdır, tatlı yemeyin.
2, şişirme maddesi karpuzlarının uygulanması, 6 ila 10 kg'a ulaşabilir.Ortalama ağırlık yaklaşık 4 kilogramdır.Karpuz normaldir.
3, hormon karpuz uygulamasından sonra, pestisitlerin püskürtülmesi ve emilim nedeniyle homojen değildir, iki orta sarkma, asimetri ve genişleme, yüzey lekesi veya rengi gibi son derece çarpık kavun meyvesi görünmesi kolay, çarpık kavun meyvesi anormal değil satın al.Normal bir karpuzun şekli küresel veya oval, pürüzsüz ve pürüzsüz olmalıdır.
, 4 kişi karpuz yemeye, eğer kötü tatta bulunursa, özellikle dil duygusuna sahip, şans değil, hemen yemeyi bırakmalıdır.
Karpuzun kalitesi sadece çeşide bağlı değildir, daha da önemlisi olgunluğudur.Karpuz kalitesinin seçimi esas olarak dokunma, bkz., Tamam, ses tanımlaması ile yapılır.
: Çiçek kabuğundan kavunlara, doku berrak, derin ve berrak;kara kavun, ten rengi siyaha, parlak.Ne tür bir kavun, kavun, kavun pedikülünün göbeğine yakın kabuğunun kabuğa yakın verilmesi olursa olsun, pedicel kalın yeşil, olgunluk belirtisidir.
Dokunma: Kabuğa başparmağınızla dokunun, iyi bir kavun için pürüzsüz ve sert hissedin, kavun kavunu yapışkan veya zayıf için.
: karpuzun bakımının ellerinde dinleyin, hafifçe vurun, bir "boom, bum" gevrek sesi, togua eli titreme hissi, olgun kavundur;ani bir patlama, "ses, nispeten yüksek bir olgunluk derecesinin yansımasıdır; bir" puf, puf "sesi, kavun pişirilir; "klik, tık" meselesi alt sesidir.
Xiaobian burada ya da mevsim meyvesi yemenizi tavsiye ediyor Oh!