Doğal Testere Palmetto Özü Yağ Asidi Serenoa Repens Özü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: XABC
Sertifika: ISO9001
Model numarası: XABC-20702
Min sipariş miktarı: 100 gram
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta, kağıt varil
Teslim süresi: 1-5 Gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 50000KG / Ay
Ürün adı:: Saw Palmetto Özü CAS NUMARASI.:: /
MF:: (C35H49O29)n Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Sınıf Standardı:: Tıp Derecesi Saflık: %99
Görünüm:: Beyaz veya açık beyaz güç
Vurgulamak:

Doğal Testere Palmetto Özü

,

Yağ Asidi Serenoa Repens Özü

,

Tıp Sınıfı Serenoa Repens Özü

Ürün adı: Saw Palmetto Özü Renk: Kırık beyazrenkpudra
Saflık: %50 çözünürlük: Suda çözünür
Form: pudra Raf ömrü: 2 yıl
Depolamak

Soğuk Kuru Yer

 

 

Testere yaprağı hurma özütü, testere yaprağı hurma özütü, ham madde olarak testere yaprağı hurma meyvesinden ve yardımcı malzeme olarak -siklodekstrin'den ekstrakte edilen testere yaprağı hurma yağından yapılır.Testere yaprağı palmiye yağını hazırlama ve kullanım için toz ürünlere dönüştürmek için yağ sarma teknolojisini benimser. Ürün özellikleri genellikle beyaz toz gibidir, biraz zayıf akışkanlıktır. Prostat hiperplazisini, antibakteriyel, kan damarlarını daraltma, kasları güçlendirme etkisine sahiptir, anti-mukoza, idrar söktürücü ve benzeri. Esas olarak prostat hipertrofisi, iktidarsızlık tedavisi, cinsel işlev bozukluğu, böbrek hastalığı, sistit, orşit, bronşit, iştahsızlık, burun mukozası tıkanıklığı ve meme hiperplazisini teşvik etmek için kullanılır.

 

 

Doğal Testere Palmetto Özü Yağ Asidi Serenoa Repens Özü 0

(1) 5A-redüktaz aktivitesini etkili bir şekilde inhibe eder ve prostat dokularında androjen ve androjen reseptörünün bağlanmasını antagonize eden oluşumu azaltır.
(2) Mesane fonksiyonunu iyileştirmek ve spazmı rahatlatmak için adrenalinin antagonistik etkisine ve kalsiyumun bloke edici etkisine sahiptir.
(3) Cox-oxidase ve lipid-oxidase aktivitesini inhibe eder, lökotrien ve prostaglandin gibi inflamatuar mediatörlerin oluşumunu azaltır ve böylece anti-inflamatuar ve anti-ödem rolü oynar.
(4) Patojenlerin DNA polimerazını doğrudan yok edebilen, ilaca dirençli suşları yok edebilen ve bakteri plazmitini öldürebilen özel doğal bakterisidal faktör - fitatlar içerir.
(5) Prostat hipertrofisi için olağanüstü iyileştirici etkileri olan doğal terapötik ajanlar olan üç koruyucu zar oluşturmak için idrar mukozasında bağışıklığı etkinleştirin ve lgA, lgG ve lgC immün antikorları üretin

 

Doğal Testere Palmetto Özü Yağ Asidi Serenoa Repens Özü 1

 

Xi'an Baichuan Bio-Tech Co., Ltd. Xi'an Şehri, Shaanxi Eyaleti, Çin'de yer almaktadır.Bu birhayvan araştırma, geliştirme, üretim ve satış yapan biyoteknoloji işletmesive bitki özleri, kozmetikler, farmasötik hammaddeler ve ara ürünler.biz uzmanıztoz, granül imalatında, pelet, sürekli salimli pelet, yiyecek venutrasötik görevlendirilmiş işleme, OEM üretimi ve özelleştirilmiş işleme.Size sadece vitamin premiksi değil, aynı zamanda amino asit, mineraller, karotenoidler vebitkisel özü premiks.

 

Tam deneysel tesislerimiz var.Ve gelişmiş test cihazları, ürünün stabilitesini sağlar.her yönüyle ürün kalitesi.Eksiksiz bir satış servis sistemimiz var, ürünlertüm dünyadaki ülkelere ihraç edildi ve mükemmel kalite ve mükemmel hizmet ile iyi bir uluslararası ün kazandı.İşimiz dürüstlük ve karşılıklı güvene dayanmaktadır.Saygılarımızla kurmak için sabırsızlanıyoruzDünyanın her yerinden müşterilerle uzun vadeli karşılıklı yarar ve iyi işbirliği.

İletişim bilgileri
Linda Cai

Telefon numarası : +8618191272258

Naber : +8618191272258